mgr Zuzanna Sieprawska (Stępień)


Psycholog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Zuzanna Sieprawska (Stępień)

O mnie:

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej w Warszawie. Program studiów dostosowany jest do standardów szkolenia European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filozoficznym. Jestem również instruktorką harcerstwa, od lat pracującą z dziećmi i młodzieżą.

Doświadczenie zdobywałam realizując staże na Oddziale Onkologii Klinicznej w Szpitalu Rydygiera oraz w Szkole Demokratycznej „Wolna Chata” jako psycholog. Pracowałam w Stowarzyszeniu SIEMACHA na stanowisku psychologa dzieci i młodzieży.

Zainteresowania zawodowe koncentruję na pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi, w szczególności z osobami doświadczającymi trudności w regulacji emocji, problemów szkolnych oraz zmagającymi się z nieadaptacyjnymi stylami radzenia sobie, zaburzeniami nastroju i lękowymi.

Praca na relacji i zaufaniu jest dla mnie kluczowa, dlatego nie staję po niczyjej stronie i staram się pomóc w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla całej rodziny.

blank