Psychologia

Psychologia

Pomoc psychologiczna online, pomoc psychologiczna w żałobie

Usługi diagnozy i konsultacji psychologicznej, a także pomocy psychologicznej online.

Z diagnozy skorzystasz, gdy potrzebny jest Ci np. wynik testu osobowości lub inteligencji. Celem może być zasugerowanie dalszego leczenia lub wykrycie mechanizmów powodujących określone trudności.

Umawiając się na konsultację psychologiczną, omówisz nurtujące cię trudności bieżące i zdecydujesz czy chcesz pogłębić pracę nad nimi w psychoterapii. Pomoże, gdy masz konkretny dylemat związany z kwestiami zawodowymi, wychowawczymi, związkowymi, czy w przypadku śmierci bliskiej osoby – pomoc psychologiczna w żałobie. Czasem wystarczy rozmowa, by coś zmienić, ruszyć do przodu albo podjąć decyzję.

Oferujemy także konsultację psychologiczną online (pomoc psychologiczna online).

Diagnoza psychologiczna – diagnoza osobowości lub inteligencji

Opiera się ona na przeprowadzeniu odpowiednich testów. Psycholog oblicza i interpretuje ich wyniki. Potem wyjaśni Ci je i powie, jaki kierunek działania wybrać. Diagnoza psychologiczna może być również elementem diagnozy psychiatrycznej. Diagnozujemy osoby dorosłe. Dane te mogą być przydatne podczas diagnozy i wsparcia osób z zaburzeniami neurologicznymi dla zapewnienia odpowiednich warunków do edukacji czy dla wskazania odpowiedniej drogi terapeutycznej.

Konsultacja psychologiczna

Jeśli zależy Ci na rozmowie, skorzystaj z konsultacji psychologicznej. Będziesz mieć możliwość zadania wielu pytań, na które dotąd nie odnajdywałeś odpowiedzi. Konsultacja psychologiczna składa się z 1 do 3 spotkań. W czasie ich trwania rozpoznajesz swoje potrzeby, trudności. Wraz ze specjalistą analizujesz podjęte wcześniej działania, mające na celu rozwiązanie Twoich problemów i ustalacie drogę dalszego działania. Możliwa jest również pomoc psychologiczna online.

Pomoc psychologiczna online

W naszej ofercie znajduje się pomoc psychologiczna online. Dzięki temu w dogodnym dla Ciebie miejscu i odpowiednim dla Ciebie czasie możemy ze sobą porozmawiać i przeprowadzić konsultację w ramach pomocy psychologicznej online.

Pomoc psychologiczna w żałobie

W naszej ofercie znajduje się pomoc psychologiczna w żałobie. Utrata bliskiej osoby to bardzo trudne i bolesne przeżycie. Oferowana przez nas pomoc psychologiczna w żałobie, wesprze Cię i pomoże Ci przejść przez ten ciężki okres.