Terapia grupowa

Terapia grupowa jest procesem polegającym na regularnych spotkaniach w określonej grupie osób. Celem jest zapewnienie uczestnikom wsparcia emocjonalnego oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni do dzielenia się swoimi myślami oraz emocjami.

Dietetyka

Nasza dietetyczka, która posiada jednocześnie wykształcenie w kierunku psychologii, dopasuje metodę pracy podczas spotkań w taki sposób, aby jak najlepiej służyła Twojemu zdrowiu i zapewniała Ci poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od tego jaki cel obierzesz.

Psychoterapia par

Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie pary oraz małżeństwa, które poszukują wsparcia w obrębie doświadczanych problemów w relacjach.

Warsztaty psychoedukacyjne

Warsztaty psychologiczne są doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności związanych z psychicznym i emocjonalnym funkcjonowaniem człowieka. Podczas warsztatów prowadzący kładą nacisk na umiejętności praktyczne, gdyż to one pozwolą uczestnikom zrozumieć i zmienić swoje emocje i zachowania.

Seksuologia

Umawiając się na konsultację psychologiczną, omówisz nurtujące cię trudności bieżące i zdecydujesz czy chcesz pogłębić pracę nad nimi w psychoterapii.
Z diagnozy skorzystasz, gdy potrzebny jest Ci np. wynik testu osobowości lub inteligencji.

Psychotherapy in English

Skorzystaj z pomocy psychoterapeuty w Krakowie. Pomoże Ci on zmienić perspektywę. Dzięki temu odkryjesz swoje mocne strony i możliwości. Poznasz techniki wyciszające i zyskasz kompana w drodze do poznania siebie.

Psychologia sportu

To dziedzina zajmująca się zarówno zawodowymi sportowcami, jak i amatorami pracującymi nad polepszeniem wyników.
Naszymi klientami są też rodzice, dzieci i młodzież, osoby niepełnosprawne, amatorzy i profesjonaliści.

Terapia dzieci i młodzieży

Terapia ta ma na celu pomoc w trudnych momentach, przeżyciach i doświadczeniach najmłodszych.

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko jest smutne, ma trudności w relacjach z rówieśnikami i odcina się od rzeczywistości na różne sposoby, przyjdź razem z nim.

Neuropsychologia

Odczuwasz problemy z pamięcią lub koncentracją uwagi? Twój bliski cierpi na chorobę neurologiczną? Diagnozujemy i rehabilitujemy osoby dorosłe z zaburzeniami neurologicznymi. Otaczamy wsparciem opiekunów i bliskich osób chorych.

Psychologia

Umawiając się na konsultację psychologiczną, omówisz nurtujące cię trudności bieżące i zdecydujesz czy chcesz pogłębić pracę nad nimi w psychoterapii.
Z diagnozy skorzystasz, gdy potrzebny jest Ci np. wynik testu osobowości lub inteligencji.