Psychoterapia par

Psychoterapia par

Opis usługi:

Bycie w związku to jedno z najważniejszych doświadczeń życiowych, przeżywamy w nim zarówno nadzieje, jak i rozczarowania. Wejście w relację, utrzymanie jej, zadbanie o więź, nie tracąc jednocześnie własnej autonomii, pogodzenie bliskości małżeńskiej z rodzicielstwem – to poważne zadania i wyzwania dla pary, często wiążące się z trudnościami, które mogą doprowadzić do kryzysu.

Z myślą o tych wyzwaniach, oferujemy psychoterapię par, która jest odpowiednią propozycją dla osób doświadczających problemów w związku i gotowych przyjrzeć się temu wspólnie z partnerem. Partnerzy podczas terapii mogą lepiej poznać przyczyny występujących trudności oraz poznać możliwości ich rozwiązania.

Obszary pracy

Psychoterapia par może być pomocna w różnych obszarach relacji. Psychoterapeuta wspólnie z parą pracuje nad:

  • poszukiwaniem rozwiązania istniejących konfliktów
  • usprawnieniem komunikacji między partnerami
  • pogłębieniem wzajemnego zrozumienia
  • a także zwiększeniem tolerancji na pojawiające się różnice perspektyw

Psychoterapia par Kraków

Psychoterapia par przynosi najlepsze efekty, gdy oboje partnerzy, pomimo trudności, jakie przeżywają w związku, chcą nad nimi pracować – chcą podjąć wspólny wysiłek ratowania związku, a także pracować nad swoimi zachowaniami wobec drugiej osoby oraz wobec samego siebie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie pary oraz małżeństwa, które poszukują wsparcia w obrębie doświadczanych problemów w relacjach.