mgr Patrycja Najda


Psycholog
Seksuolog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Patrycja Najda

O mnie:

Jestem absolwentką psychologii ogólnej na Uniwersytecie Jagiellońskim, seksuolożką (SWPS), psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam szkolenie dla specjalistów w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I stopień). Jestem również magistrem stosunków międzynarodowych (UJ) – oferuję konsultacje w języku polskim oraz angielskim.

Pracuję z osobami, które doświadczają trudności w relacjach i bliskich związkach, chcą skupić się na głębokiej i świadomej relacji z samym sobą lub znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i czują, że potrzebują wsparcia i bezpiecznej przestrzeni, w której zostaną wysłuchani.

Oferuję psychoedukację i wsparcie w odkrywaniu i oswajaniu własnej seksualności na każdym etapie życia. Pracuję z osobami cierpiącym na zaburzenia i dysfunkcje seksualne (np. ból podczas stosunku, zaburzenia orgazmu, brak/utratę potrzeb seksualnych, zaburzenia erekcji), cierpiącymi z powodu szczególnych preferencji seksualnych, zgłaszającymi nadmierne i impulsywne zachowania seksualne i z wszystkimi, którzy doświadczają różnego rodzaju trudności związanych ze sferą seksualną.

Wspieram w świadomym rodzicielstwie m.in. pary, osoby samodzielnie wychowujące dzieci, tęczowe rodziny, rodziców adopcyjnych. Wspieram także kobiety i ich rodziny w okresie okołoporodowym, zarówno w ramach doraźnych konsultacji jak i terapii zaburzeń nastroju, w tym depresji poporodowej. Oswajam niechciane emocje związane z macierzyństwem i normalizuję ambiwalencję wobec rodzicielstwa.

Oferuję pomoc osobom pracującym w środowisku biznesowym, odczuwającym chroniczny stres, cierpiącym z powodu nadmiernego niepokoju i zmęczenia, zgłaszającym konflikty w miejscu pracy, trudności w komunikacji z innymi, trudności w zachowaniu balansu między życiem prywatnym i zawodowym. Pracuję także z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, powracającymi na rynek pracy bądź w trakcie procesu przebranżowienia.

W swojej pracy dążę do budowania szczerej relacji, która opiera się na autentyczności, szacunku, otwartości i akceptacji. Serdecznie zapraszam na konsultacje, podczas których dokładnie omówimy zgłaszane trudności oraz zaplanujemy dalsze kroki pracy
terapeutycznej, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta/ki.

 

 

blank