mgr Marcin Szczerba


Psycholog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Marcin Szczerba

O mnie:

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiałem w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie na oddziale psychiatrycznym.

Obecnie współpracuje z licznymi placówkami, szkołami oraz stowarzyszeniami. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. W indywidualnej praktyce – zarówno podczas pracy z dorosłymi jak i z dziećmi i młodzieżą – staram się tworzyć relacje oparte na zaufaniu i bezpieczeństwie. 

Dążę do tego, aby wypracować z klientami przestrzeń, w której nikt nie czuje się oceniany, ale wysłuchany i zrozumiany. W mojej ocenie jednym z najważniejszych czynników, które pomagają przynosić świetne rezultaty jest indywidualne podejście oraz kreatywność oparta na otwartości.

Poza spotkaniami indywidualnymi prowadzę również warsztaty, szkolenia, prelekcje oraz wykłady psychoedukacyjne dotyczące emocji, kompetencji miękkich, komunikacji i mediacji dla dzieci, nauczycieli czy korporacji. 

Oferuję : 

  • konsultacje psychologiczne dla młodzieży, 
  • konsultacje psychologiczne dla dorosłych.

W tym:

  • poradnictwo psychologiczne dotyczące emocji oraz ich dysfunkcji w przestrzeni rozumienia, ekspresji oraz identyfikacji,
  • konsultacje dla osób doświadczających wypalenia zawodowego,
  • konsultacje psychologiczne dla osób borykających się z zaburzeniami lękowymi,
  • pomoc w zakresie przepracowania żałoby oraz zdarzeń traumatycznych,
  • wsparcie w sytuacjach rozchwiania emocjonalnego zarówno spowodowanego konkretną sytuacją, jak i zjawiskami niezrozumiałymi dla klienta.
blank

Marcin Szczerba – ZnanyLekarz.pl