mgr Sylwia Zduńczyk


Coach
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Sylwia Zduńczyk

W DNIACH 24.07 – 04.08
PANI SYLWIA PRZYJMUJE TYLKO W FORMIE ZDALNEJ w godzinach 8:00 – 16:00!

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 573 557 552

O mnie:

Jestem psychoterapeutką (w procesie certyfikacji) w holistycznym, humanistycznym nurcie Gestalt, akredytowaną Coach Kariery i Rozwoju Osobistego PCC ICF (Professional Certified Coach International Coaching Federation), certyfikowaną Coach Obecności Transformującej (Transformational Presence Leadership &Coaching), certyfikowaną terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowania, wykładowcą akademickim. 

Prowadzę praktykę zarówno w procesach indywidualnych dorosłych i młodzieży, dla par, jak rownież grupowych. Korzystam z różnych nurtów i metod, dobierając techniki pracy do potrzeb, możliwości i celów Klienta, w tym m.in. Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT),  Sandplay Therapy®, dialogu motywującego, pracy z ciałem, Somatic Experiencing®psychoterapii systemowej, poznawczo-behawioralnej, jak również pracy z metaforą i obrazem, elementami arteterapii, Mindfulness i narzędziami psychometrycznymi. 

Prowadzę autorskie warsztaty: „Nowa JA”, „Esencja Kobiecości”, „Autentyczne przywództwo w życiu i biznesie”, „W drodze do siebie”, „Praca marzeń”, „Spełnieni w pracy”, „KryZYSK – czyli jak kryzysy przekuć w zysk”, „Pokochaj swojego Gremlina® – praca z krytykiem wewnętrznym”, „Mapa Marzeń”.

W centrum mojej uwagi zawsze był człowiek, dlatego od wielu lat będąc metaforycznym „lustrem”, towarzyszę  zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży w przyglądaniu się sobie i doznawaniu osobistych odkryć, nowego spojrzenia na siebie, sytuacje i współtworzone relacje. Od kilkunastu lat pracuję w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego zarówno w pracy indywidualnej i grupowej, posiadam także wieloletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i zarządzania, którym chętnie dzielę się wspierając w zmianie ścieżki kariery, powrocie na rynek pracy, jak i obraniu drogi zawodowej zgodnie z profilem osobowościowym i predyspozycjami. Jednocześnie cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę dbając o jak najwyższy poziom kompetencji. Pracuję pod stałą superwizją respektując zasady Kodeksu Etyki Zawodowej European Association for Gestalt Therapy (EAGT) oraz Kodeksu Etyki International Coach Federation. To co jest dla mnie najważniejsze podczas spotkań z drugim człowiekiem to uważność, zapewnienie poufności, pełnej akceptacji oraz poczucia bezpieczeństwa.

Wspieram w poszukiwaniu sposobów na poradzenie sobie z problemem rozpoznania sytuacji, spojrzenia wgłąb i zrozumienia siebie, ograniczających przekonań, nieuświadomionych potrzeb, nazywania i wyrażania emocji oraz w odnalezieniu dróg prowadzących ku zmianie, nowych sposobów radzenia sobie i funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkania w gabinecie, jak i online to wyjątkowy czas podarowany samej/samemu sobie, to miejsce by zajrzeć w swoje serce i odkrywać nowe perspektywy przyglądając się na nowo sobie oraz swoim relacjom z tymi, którzy współtworzą najbliższy świat, uleczyć bolesne rany, wrócić do równowagi, odzyskać siły i życiową energię. 

Prowadzę:

  • Psychoterapię osób dorosłych i młodzieży
  • Terapię Par
  • Coaching transformacyjny (Life Coaching)
  • Coaching kariery (Career Coaching)
blank