mgr Małgorzata Kudzia


Psycholog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Małgorzata Kudzia

O mnie:

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie ze specjalnością kliniczną, a także studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego dla psychologów.


Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie stażu na Oddziale Psychiatrycznym Małopolska-Południe, wolontariatu na Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy. W przeszłości pracowałam także z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny. 


Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska-Południe działającym w ramach Szpitala Klinicznego im. dra Józefa Babińskiego, gdzie zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologicznego, poradnictwem psychologicznym, diagnozą oraz prowadzeniem zajęć dla pacjentów oddziału dziennego. 


Bliskie jest mi psychodynamiczne rozumienie człowieka. Swoją ofertę kieruję w szczególności do osób dorosłych, doświadczających cierpienia w codziennym funkcjonowaniu, zmagających się z kryzysem psychicznym, zaburzeniami nastroju, trudnościami w relacjach interpersonalnych.

blank