mgr Dominika Vincel


Psycholog
Psychoonkolog
mgr Dominika Vincel

O mnie:

Ukończyłam pięcioletnie studia na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie których zrealizowałam Profil Psychologii Stosowanej „Rodzina, wychowanie i kształcenie”. W tym czasie byłam również członkinią Sekcji Psychoterapii oraz Sekcji Terapii Neuropsychologicznej Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA UJ. Dodatkowo jestem absolwentką Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jestem na studiach podyplomowych „Psychoonkologia w praktyce kllinicznej” na Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje doświadczenie w pracy zdobywałam na Oddziale Ortopedycznym Stefana Żeromskiego, w Projekcie aPaulo, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach oraz w placówkach edukacyjnych – Szkole Podstawowej nr 25 oraz V Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. W trakcie praktyk miałam okazję do pracy z pacjentami w różnym wieku, zmagającymi się z zaburzeniami odżywania, nastroju, trudnościami w relacjach. Staram się stale podnosić swoje kompetencje poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach i konferencjach.

Ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób, które przeżywają różnego rodzaju kryzysy życiowe, przejawiają trudności w funkcjonowaniu społecznym, skupiając się na zwiększaniu skuteczności radzenia sobie z problemami natury emocjonalnej, jak również z kryzysami, problemami z samoakceptacją i tworzeniem relacji z innymi. Swoją pomoc oferuję w języku polskim, rosyjskim lub litewskim!

Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy!

Obecnie udzielam jedynie konsultacji psychologicznych (1-3 spotkania).

blank

Dominika Vincel – ZnanyLekarz.pl