mgr Anna Rudzińska


Dietetyk
Psycholog
mgr Anna Rudzińska

O mnie:

Jestem dietetyczką, magistrantką psychologii stosowanej i doktorantką w dyscyplinie nauki medyczne w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ. Naukowo zajmuję się tematem zaburzeń apetytu wśród pacjentów w podeszłym wieku i z taką też grupą pacjentów pracuję na co dzień.

Jako psychodietetyczka pomogę Ci naprawić relacje z jedzeniem oraz przeprowadzę Cię bezpiecznie zarówno przez proces redukcji masy ciała, jak również pomogę przezwyciężyć obawy związane z przybieraniem na wadze.

Specjalizuję się w dietetyce klinicznej – śmiało możesz obdarzyć mnie zaufaniem, jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie żywienia zmagając się z chorobą neurologiczną lub nowotworem. Z pomocy dietetyka możesz skorzystać również będąc opiekunem lub osobą bliską chorującemu – wspólnie wypracujemy rozwiązania, które będą stanowiły dla Was realne wsparcie.

Wiedzę z zakresu psychodietetyki oraz dietetyki klinicznej łączę pracując z pacjentami ze spektrum autyzmu i ADHD doświadczającymi trudności z wybiórczym jedzeniem i zaburzeniami apetytu.

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z psychodietetyką oraz w żywieniu:

  • Osób dorosłych i osób starszych
  • W zaburzeniach apetytu związanych z przyjmowanymi lekami i stanem zdrowia
  • Pacjentów zmagających się z chorobami neurologicznymi i dysfagią
  • Pacjentów onkologicznych
  • Osób ze spektrum autyzmu i ADHD

blank