mgr Natalia Bokowy (Ptak)


Psycholog
Komunikolog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Natalia Bokowy (Ptak)

O mnie:

Jestem w trakcie całościowego szkolenia w psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowanego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundację dla Celów Rozwoju Podejścia Psychobiospołecznego w Medycynie „Psychomed”. Posiadam członkostwo w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz jego Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Ukończyłam pięcioletnie studia na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie których zrealizowałam Profil Psychologii Stosowanej „Psychologia zaburzeń zachowania i pomoc psychologiczna”. W tym czasie byłam również członkinią Sekcji Psychoterapii Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA UJ. Dodatkowo jestem absolwentką Wydziału Polonistyki UJ na kierunku komunikacja w praktyce społecznej oraz Studium Pedagogicznego UJ.

Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz w Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, a także w licznych placówkach edukacyjnych i wychowawczych. W trakcie praktyk i staży miałam kontakt z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości i schizofrenią.

Ciągle poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu psychopatologii i pomocy psychologicznej, organizowanych m.in. przez ośrodki psychoterapeutyczne. Ukończyłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowaniakrótkoterminowej metody pracy z emocjami, myślami i przekonaniami, która ma na celu zmianę niepożądanego zachowania.

Ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób dorosłych, które zmagają się z problemami natury emocjonalnej i komunikacyjnej, przeżywają różnego rodzaju kryzysy życiowe oraz przejawiają trudności w funkcjonowaniu.

W Centrum prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie integratywnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do kontaktu!

blank