mgr Martyna Mularczyk


Psycholog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Martyna Mularczyk

O mnie:

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej prowadzonej przez Instytut Poznawczy w Krakowie, a także pedagożką. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz przygotowanie pedagogiczne w Studium Pedagogicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.


Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zdobywałam na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego, w Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie, na Oddziale Somatycznie Chorych Domu Pomocy Społecznej oraz w placówkach oświatowych. Ponadto stale podnoszę swoje kompetencje poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach i konferencjach.


Pomagam dorosłym i młodzieży od 16 r.ż. zmagającym się m.in. z kryzysami życiowymi, nadmiernym stresem, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, trudnościami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach międzyludzkich i komunikacji.
Jestem osobą sojuszniczą społeczności LGBT+.

blank