mgr Izabela Czak


Psycholog
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
mgr Izabela Czak

O mnie:

Ukończyłam pięcioletnie studia na kierunku Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym czasie zdobywałam doświadczenie zawodowe zarówno podczas praktyk w przedszkolu, jak i podczas warsztatów o charakterze psychologiczno-rozwojowym.

Doświadczenie zdobywałam w ramach stażu na oddziale zamkniętym Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Na oddziale mam kontakt m.in.: z pacjentami z depresją, zaburzeniami osobowości, ze schizofrenią, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym.

W ramach stażu:

  • prowadzę warsztaty psychologiczne z pacjentami,
  • opisuję obserwację kontaktu z pacjentem, przeprowadzam wywiad, prowadzę indywidualne rozmowy o charakterze wspierającym, diagnostycznym i psychoedukacyjnym.

Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska Południe w Myślenicach, który realizuje Program Pilotażowy w Psychiatrii.

Jestem uczestnikiem czteroletniego, całościowego szkolenia psychoterapii psychodynamicznej, organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ofertę pomocy psychologicznej kieruję do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy zmagają się z różnymi problemami natury psychologicznej. Zapraszam do kontaktu zarówno osoby, które zmagają się z problemami życiowymi, mają trudności w funkcjonowaniu, problemy z emocjami, jaki i takie, które mają zdiagnozowane zaburzenia osobowości.

blank