mgr Edyta Bojarska – Węgrzynowska


Psychoterapeuta CBT
Psycholog w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej
mgr Edyta Bojarska – Węgrzynowska

O mnie:

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat nr 940). Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4-letnie całościowe szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym TER-COGNITIVA w Krakowie.

Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia specjalizacyjnego z psychologii klinicznej w zakresie neuropsychologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Od lat codziennie spotykam się z moimi pacjentami w gabinecie prywatnym oraz na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego. To właśnie te spotkania oraz regularne doskonalenie się poprzez kursy i konferencje, pozwalają mi stale podnosić swoje kompetencje i ulepszać warsztat pracy. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

W naszym Centrum pracuję z osobami zmagającymi się z nagłymi kryzysami życiowymi, poczuciem lęku, smutku oraz nadmiernego stresu.

Pomagam również osobom doświadczającym zaburzeń pamięci czy koncentracji uwagi poprzez prowadzenie diagnozy oraz rehabilitacji funkcji poznawczych.

blank