O MNIE

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym Gestalt, studentką V roku psychologii oraz fizjoterapeutką. Ukończyłam również studia doktoranckie i posiadam stopień doktora nauk o kulturze fizycznej.

Moje doświadczenie zawodowe łączy obszar psychoterapii, psychologii, pracy z ciałem, psychoedukacji oraz pracy dydaktycznej. Szczególnie bliskie jest mi całościowe spojrzenie na człowieka z uwzględnieniem jego emocji, ciała, relacji i sposobu przeżywania siebie oraz świata.

Jak pracuję

W pracy terapeutycznej ważne są dla mnie uważność, autentyczny kontakt, szacunek dla indywidualnego procesu pacjenta oraz bezpieczna relacja terapeutyczna. Pracuję w nurcie Gestalt, który pomaga lepiej rozpoznawać własne emocje, potrzeby, schematy reagowania i sposoby bycia w relacji z innymi.

Bliskie jest mi integracyjne spojrzenie na psychikę i ciało. Z racji mojego wykształcenia fizjoterapeutycznego zwracam uwagę także na to, jak emocje, stres i napięcie mogą być przeżywane i odczuwane w ciele. Pracuję pod superwizją i zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Moje doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam m.in. podczas stażu klinicznego na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, gdzie prowadziłam indywidualne sesje terapeutyczne, współprowadziłam terapię grupową oraz uczestniczyłam w omówieniach klinicznych pacjentów.

Mam także doświadczenie w pracy pomocowej i psychoedukacyjnej, m.in. z osobami niewidomymi, oraz wieloletnie doświadczenie dydaktyczne jako nauczyciel akademicki.

Sesje prowadzę w języku polskim, angielskim oraz włoskim.

Główne obszary pracy:

Pracuję przede wszystkim z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności emocjonalnych, lęku, obniżonego nastroju, kryzysów życiowych, przeciążenia, stresu, wypalenia zawodowego, trudności w relacjach oraz problemów z regulacją emocji.

Bliskie są mi także tematy związane z psychosomatyką, świadomością ciała, stawianiem granic, poczuciem własnej wartości oraz poszukiwaniem bardziej autentycznego kontaktu ze sobą i innymi.

Pełna diagnoza może wymagać więcej, niż jednej wizyty.

Opinia jest wydawana do około 2 tygodni od ostatniej wizyty.

Pełna diagnoza może wymagać więcej, niż jednej wizyty. Do ostatecznej ceny diagnozy zostanie doliczony koszt wydania pisemnej opinii psychologicznej (150 zł).